öncül:sefa iletişim hizmetleri 1996 yılında mustafa öncül ve sefa sofuoğlu tarafından kuruldu.

“tam hizmet ajansı” anlayışı ile hizmet veren öncül:sefa iletişim hizmetleri, reklam verenler için en yaratıcı, en işlevsel çözümleri üretmekte, çalışmaların her aşamasında “reklamvereninin” yanında olmaktadır.

öncül:sefa iletişim hizmetleri, bu çalışma sürecinde, strateji – yaratım -grafik tasarım – grafik uygulama ve müşteri ilişkilerinin yanı sıra, medya planlama – medya satın alma – kampanya öncesi ve sonrası kampanya analiz hizmeti vermektedir.

öncül:sefa iletişim hizmetleri, reklam verenin amaç ve hedefleri doğrultusunda en uygun stratejiyi belirleyerek reklamveren ile paylaşmakta, bu strateji doğrultusunda oluşturulan çalışmaların (broşür, katalog, afiş, basın ilanı, radyo-tv reklamı, iletişim yönetimi çalışmaları vs) üretim süreci başlamaktadır. reklamveren tarafından onaylanan çalışmalar, (oluşturulan strateji doğrultusunda) planlanan mecralarda hayata geçirilmektedir.

öncül:sefa iletişim hizmetleri, çalışmalarının her aşamasında, deneyimli, konusunda uzman çalışanları ve teknik donanımının yanı sıra, sektöründe kendini kanıtlamış (yerel-ulusal-uluslararası) çözüm ortakları ile işbirliği yapmaktadır.

* * * öncül:sefa iletişim hizmetleri, kendi bünyesinde yer alan öncül/sefa yayınları tarafından 2009 yılının eylül ayında yayımlanmaya başlanan HOME&OFFICE CONCEPT dergisi ve kitaplar ile yayıncılık alanında da üst düzeyde, başarılı işler üretmektedir.